Produkte > CHEMI-CON > ELXZ630ELL821MM25S
ELXZ630ELL821MM25S
ELXZ630ELL821MM25S Chemi-Con
LXZLL_e-2509067.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 63volts 820uF 18X25
auf Bestellung 490 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXZ630ELL821MM25S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 8000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 820 µF, Voltage - Rated: 63 V, Impedance: 43 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.554 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.59 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote ELXZ630ELL821MM25S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXZ630ELL821MM25S ELXZ630ELL821MM25S Hersteller : United Chemi-Con United-Chemi-Con-1952429.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 63volts 820uF 18X25
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
ELXZ630ELL821MM25S ELXZ630ELL821MM25S Hersteller : Chemi-Con LXZLL-e.PDF Description: CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 8000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 63 V
Impedance: 43 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.554 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.59 A @ 100 kHz