Produkte > CHEMI-CON > ELZA160ELL332MK25S
ELZA160ELL332MK25S
ELZA160ELL332MK25S Chemi-Con
LZALL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3300 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 22 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.763 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.35 A @ 100 kHz
auf Bestellung 944 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELZA160ELL332MK25S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 3300 µF, Voltage - Rated: 16 V, Impedance: 22 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.763 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.35 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote ELZA160ELL332MK25S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELZA160ELL332MK25S ELZA160ELL332MK25S Hersteller : United Chemi-Con NIPC_S_A0010158375_1-2524720.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 16Volts 3300uF 20% Tol.