Produkte > CHEMI-CON > ELZA350ELL102MK20S
ELZA350ELL102MK20S
ELZA350ELL102MK20S Chemi-Con
LZALL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 29 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.134 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.89 A @ 100 kHz
auf Bestellung 1137 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELZA350ELL102MK20S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 29 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.134 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.89 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELZA350ELL102MK20S ELZA350ELL102MK20S Hersteller : Chemi-Con LZALL-e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 35Volts 1000uF 20% Tol.
auf Bestellung 972 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ELZA350ELL102MK20S ELZA350ELL102MK20S Hersteller : United Chemi-Con LZALL_e-2887492.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 35Volts 1000uF 20% Tol.
auf Bestellung 637 Stücke:
ELZA350E LL102MK20S Hersteller : United Chemi-Con LZA_Series.pdf Description: CAP ALUM 1000UF 35V 20% RADIAL