Produkte > UNITED CHEMI-CON > ELZA350ELL821MJ25S
ELZA350ELL821MJ25S
ELZA350ELL821MJ25S United Chemi-Con
LZALL-e.PDF
Hersteller: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 33 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.044 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.74 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELZA350ELL821MJ25S United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 820 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 33 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.044 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.74 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote ELZA350ELL821MJ25S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELZA350ELL821MJ25S ELZA350ELL821MJ25S Hersteller : Chemi-Con LZALL-e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 35Volts 820uF 20% Tol.
Produkt ist nicht verfügbar
ELZA350ELL821MJ25S ELZA350ELL821MJ25S Hersteller : United Chemi-Con NIPC_S_A0010158375_1-2524720.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 35Volts 820uF 20% Tol.