Produkte > CHEMI-CON > EMLE500ARA330MHA0G
EMLE500ARA330MHA0G
EMLE500ARA330MHA0G Chemi-Con
MLE_Series.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 8000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.406" (10.30mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 77 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 83.16 mA @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EMLE500ARA330MHA0G Chemi-Con
Description: CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 8000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.406" (10.30mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 77 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 83.16 mA @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote EMLE500ARA330MHA0G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EMLE500ARA330MHA0G EMLE500ARA330MHA0G Hersteller : Chemi-Con NIPCS02121_1-2524735.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 50V 33 ohm 20% Long Life
Produkt ist nicht verfügbar
EMLE500ARA330MHA0G EMLE500ARA330MHA0G Hersteller : United Chemi-Con al-mle-e-140701-514698-1369234.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 50V 33 ohm 20% Long Life