Produkte > CHEMI-CON > EMVA630ADAR22MD55G
EMVA630ADAR22MD55G
EMVA630ADAR22MD55G Chemi-Con
MVA_Series_Rev_Sep2009.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 0.22UF 20% 63V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm)
Capacitance: 0.22 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 3 mA @ 120 Hz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EMVA630ADAR22MD55G Chemi-Con
Description: CAP ALUM 0.22UF 20% 63V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm), Capacitance: 0.22 µF, Voltage - Rated: 63 V, Ripple Current @ Low Frequency: 3 mA @ 120 Hz.
Weitere Produktangebote EMVA630ADAR22MD55G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EMVA630ADAR22MD55G Hersteller : United Chemi-Con United-Chemi-Con-552881.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 63volts 0.22uF 4X5.2