Produkte > CHEMI-CON > EMVY250GTR102MLH0S
EMVY250GTR102MLH0S
EMVY250GTR102MLH0S Chemi-Con
MVYRA-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 54 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 756 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.26 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EMVY250GTR102MLH0S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 25V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm), Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 54 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 756 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.26 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote EMVY250GTR102MLH0S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EMVY250GTR102MLH0S EMVY250GTR102MLH0S Hersteller : United Chemi-Con United-Chemi-Con-553276.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 1000uF 25 Volt