ENCL30-10-A
ENCL30-10-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 5/8" ALUMINUM SHAFT COLLAR
Packaging: Bag
Type: Shaft Collar
Specifications: 1.181" (30.00mm) Outer Diameter x 0.315" (8.00mm) Width
Part Status: Active
auf Bestellung 26 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ENCL30-10-A Ruland Manufacturing
Description: 5/8" ALUMINUM SHAFT COLLAR, Packaging: Bag, Type: Shaft Collar, Specifications: 1.181" (30.00mm) Outer Diameter x 0.315" (8.00mm) Width, Part Status: Active.