Produkte > RULAND MANUFACTURING > ENCL30-16MM-SS
ENCL30-16MM-SS
ENCL30-16MM-SS Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 16 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
Packaging: Bag
Type: Shaft Collar
Specifications: 1.181" (30.00mm) Outer Diameter x 0.315" (8.00mm) Width
Part Status: Active
auf Bestellung 10 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ENCL30-16MM-SS Ruland Manufacturing
Description: 16 MM STAINLESS SHAFT COLLAR, Packaging: Bag, Type: Shaft Collar, Specifications: 1.181" (30.00mm) Outer Diameter x 0.315" (8.00mm) Width, Part Status: Active.