ENCL35-8-SS
ENCL35-8-SS Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 1/2" STAINLESS SHAFT COLLAR
Packaging: Bag
Type: Shaft Collar
Specifications: 1.378" (35.00mm) Outer Diameter x 0.315" (8.00mm) Width
auf Bestellung 10 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ENCL35-8-SS Ruland Manufacturing
Description: 1/2" STAINLESS SHAFT COLLAR, Packaging: Bag, Type: Shaft Collar, Specifications: 1.378" (35.00mm) Outer Diameter x 0.315" (8.00mm) Width.