Produkte > RULAND MANUFACTURING > ENCL45-20MM-A
ENCL45-20MM-A
ENCL45-20MM-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 20 MM ALUMINUM SHAFT COLLAR
Packaging: Bag
Type: Shaft Collar
Specifications: 1.772" (45.00mm) Outer Diameter x 0.934" (10.00mm) Width
Part Status: Active
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ENCL45-20MM-A Ruland Manufacturing
Description: 20 MM ALUMINUM SHAFT COLLAR, Packaging: Bag, Type: Shaft Collar, Specifications: 1.772" (45.00mm) Outer Diameter x 0.934" (10.00mm) Width, Part Status: Active.