Produkte > RULAND MANUFACTURING > ENCL45-25MM-A
ENCL45-25MM-A
ENCL45-25MM-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 25 MM ALUMINUM SHAFT COLLAR
Packaging: Bag
Type: Shaft Collar
Specifications: 1.772" (45.00mm) Outer Diameter x 0.934" (10.00mm) Width
Produktbewertung abgeben
Technische Details ENCL45-25MM-A Ruland Manufacturing
Description: 25 MM ALUMINUM SHAFT COLLAR, Packaging: Bag, Type: Shaft Collar, Specifications: 1.772" (45.00mm) Outer Diameter x 0.934" (10.00mm) Width, Part Status: Active.