ENSP20-4-SS
ENSP20-4-SS Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 1/4" STAINLESS SHAFT COLLAR
Packaging: Bag
Type: Shaft Collar
Specifications: 0.787" (20.00mm) Outer Diameter x 0.217" (5.51mm) Width
Produktbewertung abgeben
Technische Details ENSP20-4-SS Ruland Manufacturing
Description: 1/4" STAINLESS SHAFT COLLAR, Packaging: Bag, Type: Shaft Collar, Specifications: 0.787" (20.00mm) Outer Diameter x 0.217" (5.51mm) Width.