Produkte > RULAND MANUFACTURING > ENSP30-12MM-A
ENSP30-12MM-A
ENSP30-12MM-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 12 MM ALUMINUM SHAFT COLLAR
Packaging: Bag
Type: Shaft Collar
Specifications: 1.181" (30.00mm) Outer Diameter x 0.315" (8.00mm) Width
Produktbewertung abgeben
Technische Details ENSP30-12MM-A Ruland Manufacturing
Description: 12 MM ALUMINUM SHAFT COLLAR, Packaging: Bag, Type: Shaft Collar, Specifications: 1.181" (30.00mm) Outer Diameter x 0.315" (8.00mm) Width.