ENSP45-14-SS
ENSP45-14-SS Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 7/8" STAINLESS SHAFT COLLAR
Packaging: Bag
Type: Shaft Collar
Specifications: 1.772" (45.00mm) Outer Diameter x 0.394" (10.00mm) Width
Part Status: Active
auf Bestellung 25 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ENSP45-14-SS Ruland Manufacturing
Description: 7/8" STAINLESS SHAFT COLLAR, Packaging: Bag, Type: Shaft Collar, Specifications: 1.772" (45.00mm) Outer Diameter x 0.394" (10.00mm) Width, Part Status: Active.