ENSP60-22-A
ENSP60-22-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 1-3/8" ALUMINUM SHAFT COLLAR
Packaging: Bag
Type: Shaft Collar
Specifications: 2.362" (60.00mm) Outer Diameter x 0.472" (12.00mm) Width
Produktbewertung abgeben
Technische Details ENSP60-22-A Ruland Manufacturing
Description: 1-3/8" ALUMINUM SHAFT COLLAR, Packaging: Bag, Type: Shaft Collar, Specifications: 2.362" (60.00mm) Outer Diameter x 0.472" (12.00mm) Width.