Produkte > NCC > EPAG401ELL221MM45S 220 мкФ 400 В
EPAG401ELL221MM45S 220 мкФ 400 В NCC
Hersteller: NCC
UPH, 20%, 18*45, -40...+105C, 2000H, відстань між виводами: 7,5мм Група товару: Конденсатори Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EPAG401ELL221MM45S 220 мкФ 400 В NCC