Produkte > COILTRONICS / EATON > EPM12V2-P-EVK
EPM12V2-P-EVK
EPM12V2-P-EVK Coiltronics / Eaton
eaton_epm12v2_evaluation_kit_instruction_manual_el-2335863.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Power Management IC Development Tools EVALUATION KIT FOR EPM12V2-P
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EPM12V2-P-EVK Coiltronics / Eaton
Description: EVAL BOARD FOR EPM12V2 POS LOGIC, Packaging: Box, Voltage - Output: 0.6V ~ 5.5V, Voltage - Input: 3V ~ 14.4V, Current - Output: 12A, Frequency - Switching: 800kHz, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: EPM12V2, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC Converter, Outputs and Type: 1, Non-Isolated, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Box
Voltage - Output: 0.6V ~ 5.5V
Voltage - Input: 3V ~ 14.4V
Current - Output: 12A
Frequency - Switching: 800kHz