Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > ER2003CT_T0_00001
ER2003CT_T0_00001
ER2003CT_T0_00001 Panjit International Inc.
ER2000CT_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: ISOLATION SUPERFAST RECOVERY REC
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 50 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 20A
Supplier Device Package: TO-220AB
Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 300 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 300 V
auf Bestellung 1970 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ER2003CT_T0_00001 Panjit International Inc.
Description: ISOLATION SUPERFAST RECOVERY REC, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 50 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 20A, Supplier Device Package: TO-220AB, Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 300 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 300 V.
Weitere Produktangebote ER2003CT_T0_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ER2003CT_T0_00001 ER2003CT_T0_00001 Hersteller : Panjit 8BB8F58723443166C9C90B79FE325B7A3B7E5E8FBE1804E02A83CE4A5388AACE.pdf Rectifiers 300V,Super Fast Recovery Rectifiers,TO-220AB,20A