ER58560RJT
ER58560RJT TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773212&DocType=DS&DocLang=English
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 560 OHM 5% 7W AXIAL
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: 0/ +60ppm/°C
Size / Dimension: 0.315" Dia x 0.874" L (8.00mm x 22.20mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 560 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ER58560RJT TE Connectivity Passive Product
Description: RES 560 OHM 5% 7W AXIAL, Power (Watts): 7W, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: 0/ +60ppm/°C, Size / Dimension: 0.315" Dia x 0.874" L (8.00mm x 22.20mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 560 Ohms.