ERA-2VPB6341X
ERA-2VPB6341X Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 6.34K OHM 0.1% 1/10W 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±15ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Resistance: 6.34 kOhms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERA-2VPB6341X Panasonic Electronic Components
Description: RES 6.34K OHM 0.1% 1/10W 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±15ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Resistance: 6.34 kOhms.
Weitere Produktangebote ERA-2VPB6341X
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERA-2VPB6341X ERA-2VPB6341X Hersteller : Panasonic Panasonic_ERA-3305500.pdf Thin Film Resistors - SMD 0402 0.1% 6.34Kohm 15ppm SMD