ERA-3AED3402V
ERA-3AED3402V Panasonic Electronic Components
AOA0000C307.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 34K OHM 0.50% 25PPM 0603
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 34 kOhms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERA-3AED3402V Panasonic Electronic Components
Description: RES 34K OHM 0.50% 25PPM 0603, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±0.5%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 34 kOhms.
Weitere Produktangebote ERA-3AED3402V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERA-3AED3402V ERA-3AED3402V Hersteller : Panasonic AOA0000C307-1149632.pdf Thin Film Resistors - SMD 0603 34Kohms 25ppm 0.5% AEC-Q200