Produkte > PANASONIC > ERA-3AED6040V
ERA-3AED6040V
ERA-3AED6040V Panasonic
AOA0000C307-1149632.pdf
Hersteller: Panasonic
Thin Film Resistors - SMD 0603 604ohms 25ppm 0.5% AEC-Q200
auf Bestellung 13778 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERA-3AED6040V Panasonic
Description: RES 604 OHM 0.50% 25PPM 0603, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±0.5%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 604 Ohms.
Weitere Produktangebote ERA-3AED6040V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERA-3AED6040V ERA-3AED6040V Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C307.pdf Description: RES 604 OHM 0.50% 25PPM 0603
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 604 Ohms