ERA-3EEB1240V Panasonic Electronic Components
ERA3Y_E_Spec.PDF
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RESISTOR METAL FILM
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 124 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERA-3EEB1240V Panasonic Electronic Components
Description: RESISTOR METAL FILM, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 124 Ohms.
Weitere Produktangebote ERA-3EEB1240V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERA-3EEB1240V Hersteller : Panasonic ERA3Y_E_Spec.PDF Thin Film Resistors - SMD 0603 124ohm 1/16W .1% 25ppm