ERA-3KEB2213V
ERA-3KEB2213V Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 221K OHM 0.1% 1/8W 0603
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 221 kOhms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERA-3KEB2213V Panasonic Electronic Components
Description: RES 221K OHM 0.1% 1/8W 0603, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 221 kOhms.
Weitere Produktangebote ERA-3KEB2213V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERA-3KEB2213V ERA-3KEB2213V Hersteller : Panasonic Panasonic_Resistor Thin Film (ERA-xV, ERA-xK Series).pdf Thin Film Resistors - SMD 0603 0.1% 221Kohm 25ppm SMD