Produkte > PANASONIC > ERA-6AED8063V
ERA-6AED8063V
ERA-6AED8063V Panasonic
AOA0000C307-1149632.pdf
Hersteller: Panasonic
Thin Film Resistors - SMD 0805 806Kohms 25ppm 0.5% AEC-Q200
auf Bestellung 19593 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERA-6AED8063V Panasonic
Description: RES SMD 806K OHM 0.5% 1/8W 0805, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±0.5%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Resistance: 806 kOhms.
Weitere Produktangebote ERA-6AED8063V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERA-6AED8063V ERA-6AED8063V Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C307.pdf Description: RES SMD 806K OHM 0.5% 1/8W 0805
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Resistance: 806 kOhms