ERA-6AED8250V
ERA-6AED8250V Panasonic Electronic Components
AOA0000C307.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 825 OHM 0.5% 1/8W 0805
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Resistance: 825 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERA-6AED8250V Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 825 OHM 0.5% 1/8W 0805, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±0.5%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Resistance: 825 Ohms.
Weitere Produktangebote ERA-6AED8250V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERA-6AED8250V ERA-6AED8250V Hersteller : Panasonic AOA0000C307-1149632.pdf Thin Film Resistors - SMD 0805 825ohms 25ppm 0.5% AEC-Q200