ERA-6KEB2213V
ERA-6KEB2213V Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 221K OHM 0.1% 1/4W 0805
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 221 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERA-6KEB2213V Panasonic Electronic Components
Description: RES 221K OHM 0.1% 1/4W 0805, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 221 kOhms.
Weitere Produktangebote ERA-6KEB2213V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERA-6KEB2213V ERA-6KEB2213V Hersteller : Panasonic Panasonic_Resistor Thin Film (ERA-xV, ERA-xK Series).pdf Thin Film Resistors - SMD 0805 0.1% 221Kohm 25ppm SMD