ERA-6YKD514V Panasonic Electronic Components
ERA-14EBxxxU.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RESISTOR METAL FILM
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Resistance: 510 kOhms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERA-6YKD514V Panasonic Electronic Components
Description: RESISTOR METAL FILM, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±0.5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Resistance: 510 kOhms.
Weitere Produktangebote ERA-6YKD514V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERA-6YKD514V ERA-6YKD514V Hersteller : Panasonic ERA3Y6Y14-1196814.pdf Thin Film Resistors - SMD 0805 510Kohm 1/10W .5% 100ppm AEC-Q200