Produkte > PANASONIC > ERA-8PEB2213V
ERA-8PEB2213V
ERA-8PEB2213V Panasonic
247308
Hersteller: Panasonic
Thin Film Resistors - SMD 1206 0.1% 25ppm 221Kohm AEC-Q200
auf Bestellung 4930 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERA-8PEB2213V Panasonic
Description: RES 221K OHM 0.1% 1/4W 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, High Voltage, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 221 kOhms.
Weitere Produktangebote ERA-8PEB2213V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERA-8PEB2213V ERA-8PEB2213V Hersteller : Panasonic Electronic Components 247308 Description: RES 221K OHM 0.1% 1/4W 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, High Voltage
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 221 kOhms