ERA-8VPB3002V
ERA-8VPB3002V Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 30K OHM 0.1% 1/4W 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±15ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 30 kOhms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERA-8VPB3002V Panasonic Electronic Components
Description: RES 30K OHM 0.1% 1/4W 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±15ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 30 kOhms.
Weitere Produktangebote ERA-8VPB3002V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERA-8VPB3002V ERA-8VPB3002V Hersteller : Panasonic 9152 Thin Film Resistors - SMD 1206 thin film 0.1 15ppm 30KOhm