Produkte > PANASONIC > ERG-12SJ103
ERG-12SJ103
ERG-12SJ103 Panasonic
AOA0000C349-1150021.pdf
Hersteller: Panasonic
Metal Oxide Resistors 1/2watt 10Kohms 5% AEC-Q200
auf Bestellung 9771 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERG-12SJ103 Panasonic
Description: RES 10K OHM 5% 1/2W AXIAL, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 235°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 10 kOhms.
Weitere Produktangebote ERG-12SJ103
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERG-12SJ103 Hersteller : panasonic AOA0000C349.pdf DIP
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
ERG12SJ103 Hersteller : panasonic DIP
ERG-12SJ103 ERG-12SJ103 Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C349.pdf Description: RES 10K OHM 5% 1/2W AXIAL
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 235°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Obsolete
Resistance: 10 kOhms