ERJ-12NF32R4U
ERJ-12NF32R4U Panasonic Electronic Components
AOA0000C304.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 32.4 OHM 1% 3/4W 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 32.4 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-12NF32R4U Panasonic Electronic Components
Description: RES 32.4 OHM 1% 3/4W 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 32.4 Ohms.
Weitere Produktangebote ERJ-12NF32R4U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-12NF32R4U ERJ-12NF32R4U Hersteller : Panasonic AOA0000C304-1149620.pdf Thick Film Resistors - SMD 32.4ohm, 7 inch reel