Produkte > PANASONIC > ERJ-12YJ242U
ERJ-12YJ242U
ERJ-12YJ242U Panasonic
AOA0000C301-1488782.pdf
Hersteller: Panasonic
Thick Film Resistors - SMD 1812 2.4Kohms 5% AEC-Q200
auf Bestellung 4241 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-12YJ242U Panasonic
Description: RES 2.4K OHM 5% 3/4W 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 2.4 kOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-12YJ242U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-12YJ242U ERJ-12YJ242U Hersteller : Panasonic Electronic Components Description: RES 2.4K OHM 5% 3/4W 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 2.4 kOhms