ERJ-12YJ243U
ERJ-12YJ243U Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 24K OHM 5% 3/4W 1812
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 24 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-12YJ243U Panasonic Electronic Components
Description: RES 24K OHM 5% 3/4W 1812, Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 24 kOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-12YJ243U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-12YJ243U ERJ-12YJ243U Hersteller : Panasonic Thick Film Resistors - SMD 1812 24Kohms 5% AEC-Q200