ERJ-14RQFR47U Panasonic Electronic Components
AOA0000C313.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 0.47 OHM 1% 1/4W 1210
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: 0/ +200ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 470 mOhms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-14RQFR47U Panasonic Electronic Components
Description: RES 0.47 OHM 1% 1/4W 1210, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: 0/ +200ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 470 mOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-14RQFR47U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-14RQFR47U ERJ-14RQFR47U Hersteller : Panasonic AOA0000C313.pdf Current Sense Resistors - SMD 1210 0.47ohm 1% Curr Sense AEC-Q200