ERJ-1GGJ151C
ERJ-1GGJ151C Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 150 OHM 5% 1/20W 0201
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm)
Resistance: 150 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-1GGJ151C Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 150 OHM 5% 1/20W 0201, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Composition: Thick Film, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm), Resistance: 150 Ohms.
Weitere Produktangebote ERJ-1GGJ151C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-1GGJ151C Hersteller : Panasonic Thick Film Resistors - SMD 0201 150ohms 5% Tol AEC-Q200