ERJ-1TYF240U Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 24 OHM 1% 1W 2512
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 24 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-1TYF240U Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 24 OHM 1% 1W 2512, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 24 Ohms.
Weitere Produktangebote ERJ-1TYF240U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-1TYF240U ERJ-1TYF240U Hersteller : Panasonic AOA0000C301-1488782.pdf Thick Film Resistors - SMD 2512 24ohms 1% AEC-Q200