ERJ-2RHD8060X
ERJ-2RHD8060X Panasonic Electronic Components
AOA0000C304.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 806 OHM 0.5% 1/16W 0402
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.5%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Resistance: 806 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-2RHD8060X Panasonic Electronic Components
Description: RES 806 OHM 0.5% 1/16W 0402, Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±0.5%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Resistance: 806 Ohms.
Weitere Produktangebote ERJ-2RHD8060X
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-2RHD8060X ERJ-2RHD8060X Hersteller : Panasonic AOA0000C304.pdf Thick Film Resistors - SMD 0402 Resistor 0.5% 50ppm 806Ohm