ERJ-2RKD2323X Panasonic
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-2RKD2323X Panasonic
Description: RES 232K OHM 0.5% 1/16W 0402, Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±0.5%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Resistance: 232 kOhms.
Preis | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ERJ2RKD2323X | Hersteller : Panasonic |
Thick Film Resistors - SMD 0402 Resistor 0.5% 100ppm 232KOhm |
auf Bestellung 19920 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
ERJ-2RKD2323X | Hersteller : Panasonic Electronic Components |