ERJ-6RED22R6V Panasonic Electronic Components
AOA0000C304.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 22.6 OHM 0.5% 1/10W 0805
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 22.6 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-6RED22R6V Panasonic Electronic Components
Description: RES 22.6 OHM 0.5% 1/10W 0805, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±0.5%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 22.6 Ohms.
Weitere Produktangebote ERJ-6RED22R6V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-6RED22R6V ERJ-6RED22R6V Hersteller : Panasonic AOA0000C304-1149620.pdf Thick Film Resistors - SMD 0805 Resistor 0.5% 100ppm 22.6Ohm