Produkte > PANASONIC > ERJ-8ENF1624V
ERJ-8ENF1624V
ERJ-8ENF1624V Panasonic
AOA0000C304.pdf
Hersteller: Panasonic
Thick Film Resistors - SMD 1206 1.62Mohms 1% Tol AEC-Q200
auf Bestellung 57284 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-8ENF1624V Panasonic
Description: RES 1.62M OHM 1/4W 1% 1206 SMD, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 1.62 MOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-8ENF1624V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-8ENF1624V ERJ-8ENF1624V Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C304.pdf Description: RES 1.62M OHM 1/4W 1% 1206 SMD
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 1.62 MOhms