Produkte > PANASONIC > ERJ-C1CFR027U
ERJ-C1CFR027U
ERJ-C1CFR027U Panasonic
AOA0000C340-1517601.pdf
Hersteller: Panasonic
Thick Film Resistors - SMD 2010 .027ohm WideTrm Anti-Sulfur AEC-Q200
auf Bestellung 2703 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-C1CFR027U Panasonic
Description: RES 0.027 OHM 1% 2W 2010 WIDE, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Package / Case: Wide 2010 (5025 Metric), 1020, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1020, Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm), Resistance: 27 mOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-C1CFR027U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-C1CFR027U ERJ-C1CFR027U Hersteller : Panasonic Electronic Components 4487 Description: RES 0.027 OHM 1% 2W 2010 WIDE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense
Package / Case: Wide 2010 (5025 Metric), 1020
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 1020
Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm)
Resistance: 27 mOhms