Produkte > PANASONIC > ERJ-H3EF60R4V
ERJ-H3EF60R4V
ERJ-H3EF60R4V Panasonic
ast-ind-151033.pdf
Hersteller: Panasonic
Thick Film Resistors - SMD 0603 60.4Ohm 1% AEC-Q200
auf Bestellung 14552 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-H3EF60R4V Panasonic
Description: RES 60.4 OHM 1% 1/8W 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 60.4 Ohms.
Weitere Produktangebote ERJ-H3EF60R4V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-H3EF60R4V ERJ-H3EF60R4V Hersteller : Panasonic Electronic Components ast-ind-151033.pdf Description: RES 60.4 OHM 1% 1/8W 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 60.4 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
ERJH3EF60R4V ERJH3EF60R4V Hersteller : PANASONIC H3E.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 60.4Ω; 125mW; ±1%; ERJH3EF
Type of resistor: thick film
Resistance: 60.4Ω
Power: 0.125W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...175°C