ERJ-HP6F6810V
ERJ-HP6F6810V Panasonic Electronic Components
ast-ind-151033.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 681 OHM 1% 1/2W 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 681 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-HP6F6810V Panasonic Electronic Components
Description: RES 681 OHM 1% 1/2W 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 681 Ohms.
Weitere Produktangebote ERJ-HP6F6810V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-HP6F6810V ERJ-HP6F6810V Hersteller : Panasonic Panasonic_01052021_Resistor_Thick_FIlm_HI_Temp_ERJ-1950704.pdf Thick Film Resistors - SMD 0805 681Ohm 1% AEC-Q200