ERJ-L14KJ50MU Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 0.05 OHM 5% 1/3W 1210
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 50 mOhms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-L14KJ50MU Panasonic Electronic Components
Description: RES 0.05 OHM 5% 1/3W 1210, Power (Watts): 0.333W, 1/3W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 50 mOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-L14KJ50MU
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-L14KJ50MU ERJ-L14KJ50MU Hersteller : Panasonic AOA0000C313-1141758.pdf Current Sense Resistors - SMD 1210 0.05ohm 5% Curr Sense AEC-Q200