ERJ-L1DKJ50MU Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 0.05 OHM 5% 1/2W 2010
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 50 mOhms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-L1DKJ50MU Panasonic Electronic Components
Description: RES 0.05 OHM 5% 1/2W 2010, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2010 (5025 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2010, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 50 mOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-L1DKJ50MU
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-L1DKJ50MU ERJ-L1DKJ50MU Hersteller : Panasonic AOA0000C313-1141758.pdf Current Sense Resistors - SMD 2010 0.05ohms 5% Thick Film Resistor