ERJ-P06F1131V Panasonic
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-P06F1131V Panasonic
Description: RES SMD 1.13 KOHM 1% 1/2W 0805, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 1.13 kOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-P06F1131V
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
ERJ-P06F1131V | Hersteller : Panasonic Electronic Components |
Produkt ist nicht verfügbar |
ERJP06F1131V | Hersteller : PANASONIC |
Category: SMD resistorsDescription: Resistor: thick film; 0805; 1.13kΩ; 500mW; ±1%; ERJP06F Type of resistor: thick film Resistance: 1.13kΩ Power: 0.5W Tolerance: ±1% Case - inch: 0805 Manufacturer series: ERJP06F Case - mm: 2012 |