ERJ-P14D9100U
ERJ-P14D9100U Panasonic Electronic Components
AOA0000C331.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 910 OHM 0.5% 1/2W 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±0.5%
Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 910 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-P14D9100U Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 910 OHM 0.5% 1/2W 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±0.5%, Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 910 Ohms.
Weitere Produktangebote ERJ-P14D9100U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-P14D9100U ERJ-P14D9100U Hersteller : Panasonic AOA0000C331.pdf Thick Film Resistors - SMD 1210 910ohms 0.5W 0.5% AEC-Q200