ERJ-PA2D2262X
ERJ-PA2D2262X Panasonic Electronic Components
AOA0000C331.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 22.6K OHM 0.5% 1/5W 0402
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±0.5%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Resistance: 22.6 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-PA2D2262X Panasonic Electronic Components
Description: RES 22.6K OHM 0.5% 1/5W 0402, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±0.5%, Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Resistance: 22.6 kOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-PA2D2262X
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-PA2D2262X ERJ-PA2D2262X Hersteller : Panasonic AOA0000C331-1141874.pdf Thick Film Resistors - SMD 0402 0.5% 22.6Kohm